Vitajte v MedConnect
MedConnect je profesná medicínska sieť, ktorá zlepšuje komunikáciu medzi jednotlivými zložkami podieľajúcimi sa na zdravotnej starostlivosti.
Zabudli ste heslo?
Pokiaľ sa chcete registrovať ako Zdravotnícke zariadenie, Stavovská organizácia, Vydavateľstvo, Regulačný úrad alebo Spoločnosť poskytujúca produkty a služby v oblasti zdravotníctva, tak zašlite požiadavku na mail info@medconnect.sk.
Registrovať sa ako lekár Registrovať sa ako vedecký pracovník Registrovať sa ako študent
MENO A PRIEZVISKO VPISUJTE S DIAKRITIKOU


Pokiaľ nemáte pridelený ID kód zdravotníckeho pracovníka prideleného Slovenskou lekárskou komorou, zadajte '0' a po úspešnej registrácii bude vaša registrácia schválená administrátorom.
Vyjadrujem súhlas so zaslaním scanu potvrdenia o návšteve školy, ktorým potvrdzujem, že som študentom lekárskej fakulty. Následne bude moja žiadosť o vstup do profesijnej medicínskej sieti Medconnect schválená administrátorom.
Kliknutím na tlačidlo Registrovať akceptujete naše Podmienky. Prečítajte si naše Zásady používania údajov, aby ste zistili, ako zhromažďujeme, používame a zdieľame vaše údaje, a naše Zásady používania cookies, aby ste zistili, ako používame cookies a podobné technológie. Môžete od nás dostávať upozornenia v SMS, pričom ich zasielanie môžete kedykoľvek zrušiť.
Obísť overenie zdravotníckeho pracovníka
Vitajte v MedConnect
MedConnect je profesná medicínska sieť, ktorá zlepšuje komunikáciu medzi jednotlivými zložkami podieľajúcimi sa na zdravotnej starostlivosti.
Vytvorte si účet
Spojenie/prepojenie
Zdielanie a získavanie informácií
Live stream
Online komunikácia